Müsteri Hizmetleri
+90 262 645 0386

BORDROLAMA

Gebze Bordrolama

BORDROLAMA NEDİR?

Firmaların normal kadroları dışında ihtiyaç duydukları personeli, insan Kaynakları şirketinden belirli bir süre ile kiralamasıdır. Yasal işveren sıfatıı Asya GRUP a aittir.

Bir işletmenin sunmayı düşündüğü bir servisi kendi bünyesinde üretmeyip, bu servisin yapılmasını bu konuda uzmanlaşmış olan başka bir firmaya bırakmasıdır. Bu şekilde işletme aynı zamanda istediği kaliteyi de uzmanlaşmış ferma sayesinde yakalamış olur ve işletmenin verimlilik gücü artar.

ASYA BORDROLAMA

Asya Bordrolama Hizmetleri; Etkili iletişim, Etik çalışma, Bilgi paylaşımında açı Firmayı zamanında bilgilendirme, Dönemsel değerlendirme ve raporlama ilkeleri ile bordrolama hizmetlerinde de kaliteli ve hızlı hizmeti ile fermalara destek sağlamaktadır. Bordrolama ve dönemsel personel kiralama konusunda ülkemizin en büyük kuruluşlarına hizmet vermenin avantajını yaşayan Asya Bordrolama, tüm seçme ve işe yerleştirmeleri de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bordro ve özlük konusunda uzmanlaşmış kadroları ve gelişmiş takip sistemleri ile bu konuda da lider konumundadır.

Bordrolama, yasal mevzuat gereği batasız yapılmak zorunda olan bir hizmettir. Bunun için gerekli insan ve altyapı yatırımını tamamlamış olan Asya Bordrolama "MÜKEMMEL HİZMET" anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Copyright © 2013 Asya Grup Temizlik Tic. Ltd. Şti.
Tüm Hakları Saklıdır.